Referencie

Včera nám prišiel kávovar. Chcem sa Vám poďakovať za rýchly, zodpovedný a seriózny prístup – to sa v dnešnej dobe vidí málo. Veľmi si to vážim a ďakujem.

Jana M., február 2018 (záručná oprava kávovaru Philips Saeco)

Vážená spoločnosť chcem sa Vám poďakovať za promptnú a kvalitnú opravu môjho kávovaru. Bol som veľmi prekvapený rýchlosťou opravy ako i ochotou Vášho pracovníka na servisnom telefóne. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

  • Viliam S., január 2018 (záručná oprava kávovaru Philips Saeco)

Kávovar sme včera prevzali a vyskúšali. Všetko funguje presne podľa našich predstáv. Ďakujem vám za skutočne veľmi rýchle vybavenie mojej reklamácie. Rád vás odporučím.

  •  Michal K., január 2017 (záručná oprava kávovaru Philips Saeco)

Týmto sa Vám chcem poďakovať za celkový prístup pri riešení môjho problému s kávovarom, oceňujem hlavne rýchlosť. Kávovar je vďaka vám opäť plne funkčný. Prajem Vám všetko dobré 😉 Ostávam s pozdravom

  • Karolína K., október 2016 (záručná oprava kávovaru Philips Saeco)

Po zavolaní na kontaktné centrum nám dali adresu, kde nám vedia kávovar opraviť, personál na profesionálnej úrovni. Bola to firma REMONT. Po zavolaní boli veľmi ochotní a celá reklamačná oprava prebehla tak ako z rozprávky. Nechcel som tomu uveriť, že niečo takéto na Slovensku existuje. Proste spokojnosť nad očakávanie.

  • Jozef P., september 2016 (záručná oprava kávovaru Philips Saeco)

Chcem sa Vám a Vašim kolegom veľmi pekne poďakovať za veľmi promptné a bezproblémové riešenie našej reklamácie. Nepamätám si kedy a či vôbec sa mi niekedy stalo, že moja reklamácia prebehla takto rýchlo. Veľmi dobra práca! Kiež by aj iné firmy na Slovensku nasledovali Váš príklad. Srdečná vďaka!

  • Ľubica G., september 2016 (záručná oprava kávovaru Philips Saeco)

 

kolaz_1